O firmie Simple Different

O firmie Simple Different

Menu

Prezentacja głównych członków zespołu

Yorick

Założyciel i dyrektor generalny Simple Different

Projektuje graficzne interfejsy użytkownika od ponad 30 lat i ma pasję do równoważenia doświadczenia użytkownika i projektowania oprogramowania z etyką . Poświęca swój czas na pomaganie użytkownikom, poznawanie ich percepcji i potrzeb oraz tworzenie sposobów na zapewnienie im skutecznego i przejrzystego rozwiązania. Yorick wierzy, że SimDif może stać się odnoszącym sukcesy przedsięwzięciem społecznym i miejscem, w którym utalentowani ludzie mogą szczęśliwie wyrażać siebie i rozwijać się w swoich preferowanych dziedzinach.

Kiedyś był tradycyjnym masażystą tajskim, do dziś uczy się uważności i zdecydowanie potrzebuje nowego miejsca dla swojego Royal Enfield.

Yut

Programista aplikacji na iOS, administrator serwera

Yut stale obserwuje nasze maszyny wirtualne i fizyczne. Od 2011 roku jest kluczowym i cennym członkiem rodziny.

Jego dociekliwy umysł, łagodny sposób bycia i czysta dobroć w połączeniu z troską o wrażenia użytkownika stały się jednym z filarów Simple Different. Obecnie koordynuje rozwój SimDif 2.

Yut lubi wypróbowywać nowe rzeczy w Linuksie, testować nowe aplikacje, oglądać filmy, grać na gitarze i pić kawę.

Berm

Programista aplikacji na Androida i Yorname

Berm dołączył do Simple Different w 2014 roku. Przybył tutaj głęboko zmotywowany, aby ulepszyć pierwszy kreator stron internetowych na Androida. Wiadomo, że jest bardzo bystry i fajny. Dzięki Berm aplikacja na Androida jest teraz głównym narzędziem dla naszych użytkowników do tworzenia ich stron internetowych.

Jego główną pasją poza pracą jest odpowiadanie na niekończącą się ciekawość syna.

O

Kreator zaplecza

Za radosną osobowością pan O kryje błyskotliwy umysł i wyraźny zamiłowanie do struktury i organizacji. Do zespołu dołączył na początku SIMDif2 i jego wkład w powstanie nowej platformy był nieoceniony.

Kiedy nie jest w pracy, jest zagorzałym zwolennikiem nowinek technologicznych i jest dumnym ojcem 3 mądrych dzieci.

Mai

Kod Anioł

Mai jest wyjątkowo ciekawska, bardzo pracowita i lubi swoją pracę. Była trochę znudzona rozwojem back-endu, więc teraz zagłębia się także w front-end. Ma głębokie pragnienie zrozumienia i napisania lepszego kodu. Opuściła uniwersytet zaledwie kilka lat temu i jest już na dobrej drodze do zostania utalentowanym programistą full stack.

Kupiła nowy samochód i lubi podróżować po regionie jak tylko może.

Fai

Kod Wróżka

Ta piękna młoda kobieta szybko się uczy. Zawsze chętna do zrozumienia, jak to działa, wykazała się prawdziwymi kompetencjami w wielu różnych aspektach tworzenia SimDif. Fai jest pełnoprawnym talentem w przyszłości, ale dba również o graficzne walory swojej pracy.

W domu lubi rysować i czytać, aby poprawić swój angielski.

Ning

Dyrektor administracyjny i mama firmy

Ning jest tu od samego początku 2009 roku, robiąc rachunki, rozliczając podatki, pomagając uzyskać status BOI, wizy i pozwolenia na pracę. I co równie ważne, Ning uszczęśliwia wszystkich w trudnych chwilach.

Kiedy nie trzyma firmy w pojedynkę, lubi robić na drutach i haftować. Jest również szanowaną masażystką.

Stefan

Doświadczenie użytkownika i wsparcie

Stéphane dołączył do SimpleDifferent w 2014 roku. Jak większość członków zespołu, jest człowiekiem wielu talentów. W branży IT pracuje od 15 lat i odpowiada za tłumaczenie na język japoński oraz koordynuje pracę pozostałych tłumaczy. Stefan jest bardzo blisko potrzeb użytkownika, odpowiada na infolinię i aktywnie uczestniczy w koncepcji przyszłości SimDif.

W wolnym czasie lubi grać w badmintona i czynnie angażuje się w naukę tradycyjnej muzyki tajskiej.

Paul

Komunikacja cyfrowa

Paul był częścią SimDif dwukrotnie, dołączając ostatnio w 2020 roku. W ciągu ostatnich 20 lat większość jego pracy dotyczyła tworzenia stron internetowych i komunikacji cyfrowej.

W jego pracy, a także w życiu osobistym wyraźnie widać jego motywację do rozumienia świata na każdym poziomie, od konkretu do abstrakcji, i do dostosowywania sposobu, w jaki myśli i zachowuje się odpowiednio.

Dociekliwy umysł, otwarty i rygorystyczny sposób organizowania koncepcji oraz głębokie zrozumienie etyki SimDif sprawiają, że jest on wspaniałym współpracownikiem, jeśli chodzi o projektowanie naszej strategii handlowej.

Jego własnymi słowami: „Mieszkanie w Tajlandii dało mi tak wiele: język, muzykę, przyjaciół, nowe spojrzenie… Miłość przede wszystkim… i zostałam pobłogosławiona przez kochającą rodzinę w domu w Wielkiej Brytanii. Jestem bardzo wdzięczny."

Anton

Wsparcie użytkownika i konsultant prawny

Anton jest zaangażowany jako tłumacz języka rosyjskiego od 2014 roku i dołączył do SimDif w 2020 roku. Anton pomaga użytkownikom w odpowiadaniu na ich pytania i pracuje nad tłumaczeniami oraz ważną komunikacją z osobami trzecimi.
Anton ma wykształcenie prawnicze i lubi uczyć się nowych umiejętności. Jest także miłośnikiem sportu o zainteresowaniach od bilarda i tenisa stołowego po treningi na deskorolce i siłowni... i tajskie jedzenie ;-)