O firmie Simple Different

O firmie Simple Different

Menu

Prezentacja głównych członków zespołu

Yorick

Założyciel i dyrektor generalny Simple Different

Projektuje graficzne interfejsy użytkownika od ponad 30 lat i ma pasję do równoważenia doświadczenia użytkownika i projektowania oprogramowania z etyką . Poświęca swój czas na pomaganie użytkownikom, poznawanie ich percepcji i potrzeb oraz tworzenie sposobów na zapewnienie im skutecznego i przejrzystego rozwiązania. Yorick wierzy, że SimDif może stać się odnoszącym sukcesy przedsięwzięciem społecznym i miejscem, w którym utalentowani ludzie mogą szczęśliwie wyrażać siebie i rozwijać się w swoich preferowanych dziedzinach.

Kiedyś był tradycyjnym masażystą tajskim, do dziś uczy się uważności i zdecydowanie potrzebuje nowego miejsca dla swojego Royal Enfield.

Yut

Programista aplikacji na iOS, administrator serwera

Yut stale obserwuje nasze maszyny wirtualne i fizyczne. Od 2011 roku jest kluczowym i cennym członkiem rodziny.

Jego dociekliwy umysł, łagodny sposób bycia i czysta dobroć w połączeniu z troską o wrażenia użytkownika stały się jednym z filarów Simple Different. Obecnie koordynuje rozwój SimDif 2.

Yut lubi wypróbowywać nowe rzeczy w Linuksie, testować nowe aplikacje, oglądać filmy, grać na gitarze i pić kawę.

Berm

Programista aplikacji na Androida i Yorname

Berm dołączył do Simple Different w 2014 roku. Przybył tutaj głęboko zmotywowany, aby ulepszyć pierwszy kreator stron internetowych na Androida. Wiadomo, że jest bardzo bystry i fajny. Dzięki Berm aplikacja na Androida jest teraz głównym narzędziem dla naszych użytkowników do tworzenia ich stron internetowych.

Jego główną pasją poza pracą jest odpowiadanie na niekończącą się ciekawość syna.

O

Kreator zaplecza

Za radosną osobowością pan O kryje błyskotliwy umysł i wyraźny zamiłowanie do struktury i organizacji. Do zespołu dołączył na początku SIMDif2 i jego wkład w powstanie nowej platformy był nieoceniony.

Kiedy nie jest w pracy, jest zagorzałym zwolennikiem nowinek technologicznych i jest dumnym ojcem 3 mądrych dzieci.

Mai

Kod Anioł

Mai jest wyjątkowo ciekawska, bardzo pracowita i lubi swoją pracę. Była trochę znudzona rozwojem back-endu, więc teraz zagłębia się także w front-end. Ma głębokie pragnienie zrozumienia i napisania lepszego kodu. Opuściła uniwersytet zaledwie kilka lat temu i jest już na dobrej drodze do zostania utalentowanym programistą full stack.

Kupiła nowy samochód i lubi podróżować po regionie jak tylko może.

Fai

Kod Wróżka

Ta piękna młoda kobieta szybko się uczy. Zawsze chętna do zrozumienia, jak to działa, wykazała się prawdziwymi kompetencjami w wielu różnych aspektach tworzenia SimDif. Fai jest pełnoprawnym talentem w przyszłości, ale dba również o graficzne walory swojej pracy.

W domu lubi rysować i czytać, aby poprawić swój angielski.

Ning

Dyrektor administracyjny i mama firmy

Ning jest tu od samego początku 2009 roku, robiąc rachunki, rozliczając podatki, pomagając uzyskać status BOI, wizy i pozwolenia na pracę. I co równie ważne, Ning uszczęśliwia wszystkich w trudnych chwilach.

Kiedy nie trzyma firmy w pojedynkę, lubi robić na drutach i haftować. Jest również szanowaną masażystką.

Stefan

Doświadczenie użytkownika i wsparcie

Stéphane dołączył do SimpleDifferent w 2014 roku. Jak większość członków zespołu, jest człowiekiem wielu talentów. W branży IT pracuje od 15 lat i odpowiada za tłumaczenie na język japoński oraz koordynuje pracę pozostałych tłumaczy. Stefan jest bardzo blisko potrzeb użytkownika, odpowiada na infolinię i aktywnie uczestniczy w koncepcji przyszłości SimDif.

W wolnym czasie lubi grać w badmintona i czynnie angażuje się w naukę tradycyjnej muzyki tajskiej.

Paul

Komunikacja cyfrowa

Paul był częścią SimDif dwukrotnie, dołączając ostatnio w 2020 roku. W ciągu ostatnich 20 lat większość jego pracy dotyczyła tworzenia stron internetowych i komunikacji cyfrowej.

W jego pracy, a także w życiu osobistym wyraźnie widać jego motywację do rozumienia świata na każdym poziomie, od konkretu do abstrakcji, i do dostosowywania sposobu, w jaki myśli i zachowuje się odpowiednio.

Dociekliwy umysł, otwarty i rygorystyczny sposób organizowania koncepcji oraz głębokie zrozumienie etyki SimDif sprawiają, że jest on wspaniałym współpracownikiem, jeśli chodzi o projektowanie naszej strategii handlowej.

Jego własnymi słowami: „Mieszkanie w Tajlandii dało mi tak wiele: język, muzykę, przyjaciół, nowe spojrzenie… Miłość przede wszystkim… i zostałam pobłogosławiona przez kochającą rodzinę w domu w Wielkiej Brytanii. Jestem bardzo wdzięczny."

Anton

Wsparcie użytkownika i konsultant prawny

Anton jest zaangażowany jako tłumacz języka rosyjskiego od 2014 roku i dołączył do SimDif w 2020 roku. Anton pomaga użytkownikom w odpowiadaniu na ich pytania i pracuje nad tłumaczeniami oraz ważną komunikacją z osobami trzecimi.
Anton ma wykształcenie prawnicze i lubi uczyć się nowych umiejętności. Jest także miłośnikiem sportu o zainteresowaniach od bilarda i tenisa stołowego po treningi na deskorolce i siłowni... i tajskie jedzenie ;-)

Etyka firmy Simple Different

Podejście „najpierw użytkownik”

Częścią etyki firmy stojącej za SimDif jest kierowanie użytkownikami podczas tworzenia stron internetowych. SimDif ma na celu zachęcenie użytkowników do tworzenia i organizowania treści, które ich czytelnicy chcieliby zobaczyć: jest to również najlepszy sposób na uporządkowanie witryny internetowej dla Google.

SimDif nie jest pomyślany jako produkt, który ludzie kupiliby, zanim mieliby szansę go zrozumieć.

Ale czym właściwie jest SimDif?

Ikona aplikacji SimDif
Ikona aplikacji SimDif

Unikalna aplikacja do tworzenia stron internetowych

SimDif jest jednym z niewielu kreatorów stron internetowych, który jest w pełni funkcjonalny, z te same funkcje na telefonie, komputerze i tablecie. To pozwala łatwo przełączać się z jednego urządzenia na drugie, aby edytować i publikować swoją witrynę.

SimDif 2 to aplikacja do tworzenia pełnych stron internetowych, wszystko z telefonu bez wiedzy technicznej.

Utwórz witrynę, dodając strony i bloki, a następnie dodając zawartość. Bloki tworzą strony, strony tworzą witryny.

Dla kogo to jest?

SimDif jest dla każdego, kto chce bezproblemowo stworzyć stronę internetową. Obecnie większość użytkowników to właściciele małych firm, nauczyciele, studenci, społeczności i kluby, przedsiębiorcy oraz osoby sprzedające usługi.

Dlaczego został stworzony?

Simple Different opracował SimDif 2 , aby zaspokoić potrzeby tworzenia witryn internetowych ludzi na całym świecie, aby pomóc użytkownikom budować swoją obecność w sieci i mieć platformę do zarządzania swoją witryną.

Ta usługa jest już dostępna w 13 językach i została zaprojektowana do tłumaczenia. Dzięki BabelDif (narzędziu do tłumaczenia rozwijanym wraz z SimDif 2), aplikacja i jej przewodniki mogą być tłumaczone na wiele różnych języków przez jej własnych użytkowników. Celem jest wspieranie jak największej liczby języków i kultur, zwłaszcza tych, które są niedostatecznie reprezentowane w Internecie .

Ile to kosztuje?

Dostępna jest darmowa wersja i po raz pierwszy na świecie uczciwa, indeksowana cena PPP dla wersji Smart i Pro. Indeks ten nazywa się FairDif i pozwala obliczyć właściwą cenę dla każdego kraju.

Hosting i przewodniki są bezpłatne dla wszystkich typów witryn.

Aby sprawdzić funkcje i cenę każdej wersji, w której się znajdujesz, możesz przejść tutaj .