O firmie Simple Different

O firmie Simple Different

Menu

Zapytania

Szukasz wsparcia?

Jako użytkownik SimDif najszybszym sposobem uzyskania odpowiedzi na problem techniczny lub uzyskania pomocy jest dotknięcie czerwonego przycisku pomocy.

Zadaj pytanie małemu robotowi w pierwszej zakładce lub przejrzyj miniporadniki, znajdziesz skarby dobrych rad.

Cieszę się z wiadomości od Ciebie

Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku zapytań prasowych, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zawartości tej strony.

Wyślij do nas e-mail
Adres e-mail
Temat
Wiadomość

Firma Simple Different

Aby poznać wartości przestrzegane przez SimDif

Proszę sprawdzić następujące strony:

Ale czym właściwie jest SimDif?

Ikona aplikacji SimDif
Ikona aplikacji SimDif

Unikalna aplikacja do tworzenia stron internetowych

SimDif jest jednym z niewielu kreatorów stron internetowych, który jest w pełni funkcjonalny, z te same funkcje na telefonie, komputerze i tablecie. To pozwala łatwo przełączać się z jednego urządzenia na drugie, aby edytować i publikować swoją witrynę.

SimDif 2 to aplikacja do tworzenia pełnych stron internetowych, wszystko z telefonu bez wiedzy technicznej.

Utwórz witrynę, dodając strony i bloki, a następnie dodając zawartość. Bloki tworzą strony, strony tworzą witryny.

Dla kogo to jest?

SimDif jest dla każdego, kto chce bezproblemowo stworzyć stronę internetową. Obecnie większość użytkowników to właściciele małych firm, nauczyciele, studenci, społeczności i kluby, przedsiębiorcy oraz osoby sprzedające usługi.

Dlaczego został stworzony?

Simple Different opracował SimDif 2 , aby zaspokoić potrzeby tworzenia witryn internetowych ludzi na całym świecie, aby pomóc użytkownikom budować swoją obecność w sieci i mieć platformę do zarządzania swoją witryną.

Ta usługa jest już dostępna w 13 językach i została zaprojektowana do tłumaczenia. Dzięki BabelDif (narzędziu do tłumaczenia rozwijanym wraz z SimDif 2), aplikacja i jej przewodniki mogą być tłumaczone na wiele różnych języków przez jej własnych użytkowników. Celem jest wspieranie jak największej liczby języków i kultur, zwłaszcza tych, które są niedostatecznie reprezentowane w Internecie .

Ile to kosztuje?

Dostępna jest darmowa wersja i po raz pierwszy na świecie uczciwa, indeksowana cena PPP dla wersji Smart i Pro. Indeks ten nazywa się FairDif i pozwala obliczyć właściwą cenę dla każdego kraju.

Hosting i przewodniki są bezpłatne dla wszystkich typów witryn.

Aby sprawdzić funkcje i cenę każdej wersji, w której się znajdujesz, możesz przejść tutaj .